+421 948 156 688 TREA plus s.r.o. Kadnárova 15, 831 52 Bratislava info(zavinac)trea.sk

Platba pomocou platobného linku TrustPay

Čo je platobný link?

Generovaný platobný link je jednoduchou a bezpečnou alternatívou k bežným platbám cez internet, či už  pomocou platobnej karty, alebo prevodného bankového príkazu, či platobnej brány.

Pomocou generovaného platobného linku tak môžete online v reálnom čase zaplatiť na náš bankový účet za Vami objednané služby, ktoré Vám poskytuje naša Online webová aplikácia "www.psycholognadosah.sk.

 

Ako platobný link funguje?

Celý proces je extrémne jednoduchý a zvládne ho každý bez akýchkoľvek predošlých skúseností.

1) Po vyplnení "registračného formulára" na našej stránke www.psycholognadosah.sk od Vás obdržíme Vašu žiadosť o registráciu s Vašimi kontaktnými údajmi.

2) Po odoslaní Vami vyplneného formulára  Vám vygenerujeme "Platobný link, aby ste si vytvorili Váš kredit.

3) Tento platobný link Vám zašleme na Vami uvedený e-mail, alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie (napr. sms, whatsapp, skype atď.)

4) Kliknete na vygenerovaný platobný link a otvorí sa Vám formulár (Platobná brána) kde vykonáte platbu pomocou platobnej karty, alebo prevodným bankovým príkazom rovnako ako napríklad v bežnom internetovom obchode.

5) informáciu o Vašej platbe uvidíme o pár sekúnd po odoslaní Vašej platby.

6) Po obdržaní Vašej platby sa s Vami telefonicky skontaktujeme, dohodneme si spoločne termín a čas konzultácie, terapie, alebo poradenstva a spôsob online komunikácie.

7) Online komunikácia sa môže začať.