+421 948 156 688 SCŠPP TREA Kadnárova 15, 831 52 Bratislava info(zavinac)trea.sk

Ako začať

1.
Objednávka
Vyplňte prosím objednávkový formulár s Vašimi údajmi, vyberte si službu, spôsob komunikácie s online psychológom a krátko popíšte čomu sa budeme venovať.


Vytvoriť objednávku
2.
Platba
Zvoľte si spôsob platby Vašej objednávky (osobne, kartou, prevodom na účet, alebo krypto menou a dokončite úhradu platby.


Objednať a zaplatiť
3.
Dohodnutie termínu
Po úhrade Vašej objednávky si s Vami dohodneme konkrétny termín a čas terapie, poradenstva, alebo konzultácie a môžme začať.


Kontakt

Ako sa pripraviť na prvú online terapiu, poradenstvo, konzultáciu?

 1. Pred dohodnutým termínom a časom s terapeutom si prosím doprajte aspoň 15 minútovú chvíľku sami pre seba, počas ktorej prerušíte Vašu aktuálnu činnosť, komunikáciu s členmi rodiny, alebo s Vašimi kolegami, podľa toho, či ste doma, alebo v práci.
 2. Požiadajte ich, aby Vás najbližšiu hodinu nerušili.
 3. Koncentrujte svoju pozornosť na seba a pokúste sa nemyslieť na veci pracovné, alebo na tie, ktoré nesúvisia s Vami, alebo s tým, čomu sa budete spolu s terapeutom venovať počas online "sedenia".
 4. Nájdite si také bezpečné miesto, ktoré Vám zabezpečí Vaše nerušené súkromie a pohodlie počas Vášho "online" sedenia.
 5. Uistite sa, že Vás ostatní nevidia a nepočujú.
 6. v prípade, že používate slúchadlá, majte na pamäti, že Vás to môže zvádzať k efektu "hlasného rozprávania".
 7. Na komunikáciu používajte výlučne našu komunikačnú platformu na tomto webe.
 8. V prípade, že si nie ste istý používaní našej webovej komunikačnej platformy "psychológ na dosah", dohodnite si s terapeutom krátku komunikačnú skúšku, ktorá je bezplatná ešte pred začatím prvej online komunikácie, aby ste sa nevystavili nepríjemnému pocitu, alebo vnútornému napätiu vyplývajúceho z Vašej neistoty z neznámeho prostredia.
 9. Vaše prihlasovacie údaje do Vášho osobného užívateľského účtu si starostlivo a bezpečne uložte tak, aby Vám ich niekto iný neodcudzil.
 10. Po ukončení online sedenia s terapeutom Vám odporúčame vymazať históriu internetového prehliadača, ktorý budete na online sedení používať.
 11. Vždy buďte prosím dochvíľny a nemeškajte pripojenie na online dohodnutý čas Vášho sedenia s terapeutom. Vaše online sedenia sa bude vždy začínať o celej hodine a bude končiť po uplynutí 50 minút.
 12. Po ukončení online sedenia s terapeutom si doprajte ešte aspoň 10 - 15 minút času, aby ste si mohli usporiadať Vaše aktuálne myšlienky, pocity a vnemy.
Chcem sa objednať