+421 2 4487 26 54 TREA plus s.r.o. Kadnárova 15, 831 52 Bratislava info(zavinac)trea.sk
online rodinná terapia

Psychologické centrum TREA

Neštátne zdravotnícke zariadenie spoločnosti TREA plus s.r.o. ktorá prevádzkuje aj tieto webové stránky “www.psycholognadosah.sk” je poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v medicínskom odbore “Klinická a dopravná psychológia. Poskytujeme odborné psychologické konzultácie, poradenstvo, terapiu a psychodiagnostické vyšetrenia pre deti, dospelých, profesionálnych vodičov, držiteľov a nositeľov strelných zbraní a streliva, zamestnancov bezpečnostných služieb. Vďaka tejto webovej aplikácii poskytujeme aj “Online” psychologické poradenstvo, konzultácie a psychoterapiu dištančnou formou bez nutnosti osobného “fyzického” kontaktu medzi pacientom a terapeutom. Táto forma poskytovania zdravotnej starostlivosti umožňuje v mnohých prípadoch plne nahradiť osobný kontakt pacienta s terapeutom. Vďaka tomu majú naši pacienti (klienti) svojho psychológa na dosah z akéhokoľvek miesta na svete a aj v zložitých “pandemických” časoch a to bez rizika prenosu nákazy.

Takže sme tu pre Vás online aj vďaka súčasnej krízovej pandemickej situácii, ktorá dramatickým a masívnym spôsobom obmedzila sociálny kontakt, ktorý je veľmi dôležitý práve v takýchto neľahkých časoch.

36,892 Registered members
369,145 Posts
17 Quality awards

Každá krízová, alebo inak zaťažujúca životná situácia však poskytuje rôzne námety a inšpiráciu na progresívnu zmenu, nové technologické a odborné prístupy, osobný rast a adaptáciu na novo vzniknuté podmienky. Okrem toho aj naša vynútená osobná izolácia od sociálnych vzťahov nás priviedla k myšlienke poskytovania odbornej psychologickej zdravotnej starostlivosti našim pacientom (klientom) dištančnou (online) formou, aby náš kontakt s Vami už nikdy nebol prerušený.

Uvedomujeme si však aj to, že Virtuálny kontakt terapeuta a klienta samozrejme úplne nenahradí skutočný ľudský kontakt. Online kontakt terapeuta s pacientom v tzv. “virtuálnom” prostredí má mnoho konkrétnych špecifických odlišností oproti osobnému stretnutiu klienta s terapeutom v “reálnom” svete. Virtuálne (Online) poradenstvo, konzultácia, terapia má isté obmedzenia, ale zároveň nám poskytuje dostatok spoločného priestoru a času, ktorý môže terapeut a pacient navzájom zdieľať a terapeuticky, či poradensky využívať.

Hello! I’m
Marie F. Kenny

Consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore

Et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren sea takimata sanctus lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

online psychológ

  • Do psychologického centra TREA chodím už dlhší čas na terapiu. Korona vírus spôsobil prerušenie mojich pravidelných osobných sedení s mojim psychoterapeutom. Terapiu sme robili cez “WhatsApp”. Veľmi som ocenil, že TREA zareagovala veľmi promptne a dokázala poskytovať klientom svoje odborné
    služby online formou. Terapia mi veľmi pomáha a neviem si predstagiť, že by bola prerušená na dlhší čas. S radosťou som privítal informáciu o spustení ich vlastnej webovej aplikácie “psycholog na dosah”, ktorú budem určite využívať.

    Patrik
  • Online konzultácie poskytované centrom TREA mi vyhovujú, odporúčam všetkým. Šetrí mi to čas, Som spokojná aj s mojim konzultantom. Konzultácie prebiehajú cez Viber. Práve som sa dozvedela o tom, že centrum TREA onedlho spustí wlastnú online komunikáciu na tomto mieste. Určite vyskúšam.

    Maťa

What I Can Offer

I Can Help You In Different Situations

https://www.psycholognadosah.sk/wp-content/uploads/2017/10/poradenstvo_120.jpg

Online poradenstvo

Online psychológ poskytuje online poradenstvo zamerané na výchovu detí, partnerské, rodinné, pracovné vzťahy,sexualitu, nezhody, krízy, spory

https://www.psycholognadosah.sk/wp-content/uploads/2017/10/konzultacia_120.jpg

Online konzultácia

Online konzultácia je cielená na aktuálnu, akútnu situáciu, alebo psychický stav, nevyhovujúce podmienky spôsobujúce záťaž, stres

https://www.psycholognadosah.sk/wp-content/uploads/2017/10/individualna_terapia_120.jpg

Online individuálna terapia

Online individuálna terapia cielená na klienta, ťažkosti, za účelom jeho osobného rastu, prinášajúca vhľad do seba, sebapoznanie

https://www.psycholognadosah.sk/wp-content/uploads/2017/10/parova_terapia_120.jpg

Online párová terapia

Online párová terapia cielená na konsolidáciu partnerských vzťahov, krízy, nezhody, konštruktívnu komunikáciu, načúvanie, vhľad do situácie.

https://www.psycholognadosah.sk/wp-content/uploads/2017/10/terapia_pre_deti_120.jpg

Online terapia pre deti

Online terapia pre deti cielená na poruchyi učenia, pozornosti, správania, so zmyslovým, telesným znevýhodnením, sebaobraz, sebadôveru

https://www.psycholognadosah.sk/wp-content/uploads/2017/10/rodinna_terapia_120.jpg

Online rodinná terapia

Online rodinná terapia cielená na vzťahové väzby, načúvanie, porozumenie, komunikáciu, dohody, elimináciu napätia v rodine.

error: Obsah je chránený !!!