+421 948 156 688 SCŠPP TREA Kadnárova 15, 831 52 Bratislava info(zavinac)trea.sk

Online konzultácia

 

Čo je online konzultácia?

online konzultácia

Online konzultácia s online psychológom je jednorázová, alebo viacnásobná  forma rozhovoru klienta s online psychológom, v ktorom klient oboznámi online psychológa so svojim problémom, alebo aktuálnou nevyhovujúcou situáciou. Online psychológ sa počas prebiehajúcej online konzultácie aktívnym dopytovaním zorientuje v danej problematike, pomenuje klientov problém a navrhne mu spôsoby riešenia a ďalšieho postupu na odstránenie nepríjemností, či konsolidácie vzniknutej situácie.

K čomu slúži online konzultácia?

Online konzultácia slúži predovšetkým na to, aby sa mohol stanoviť ďalší odborný postup a forma odbornej pomoci klientovi. Online psychológ počas online konzultácie navrhuje prijatie klienta do poradenského, alebo terapeutického procesu. Môže ísť o krátkodobý, alebo dlhodobí proces v závislosti od konkrétneho problému, či zložitosti aktuálnej situácie a aktuálneho psychického stavu klienta. Online psychológ navrhuje v priebehu online konzultácie klientovi prípadne aj individuálnu, párovú, alebo rodinnú online terapiu.

Čo následuje po online konzultácii?

Online konzultácia však nemusí pokračovať týmto spôsobom v každom prípade. V niektorých prípadoch klientovi postačí na jeho uspokojenie, alebo vyriešenie aktuálnej situácie len samotná online konzultácia s odborníkom. Niektorí klienti však častejšie využívajú online konzultáciu predovšetkým na to, aby získali odpovede na svoje otázky, prípadne sa s odborníkom poradili, čo majú robiť, alebo sa len uisťujú, že je všetko v norme a nejedná sa o nejaký prejav patológie, či odchýlky od normy, alebo len hľadajú vysvetlenie, aby správne porozumeli tomu, čo práve prežívajú, alebo čo sa práve deje v ich blízkom okolí.

Prečo využívať online konzultáciu?

Konzultovať svoju aktuálnu situáciu s odborníkom je v súčasnej dobe prirodzenou formou komunikácie klienta s odborníkom, ktorú  využíva stále viac ľudí, pretože zistili ako je dôležité  a beneficiálne mať svojho psychológa stále po ruke a na dosah z akéhokoľvek miesta na svete prostredníctvom tejto online webovej aplikácie s použitím mobilu, tabletu, alebo počítača.

V prípade že máte skôr záujem o osobný kontakt s našimi odborníkmi, pozrite si prosím aj tieto naše webové stránky:
www.trea.sk a www.detskaporadna.sk

Objednať sa

<< predchádzajúci článok <<      >> nasledujúci článok >>

Späť na úvodnú stránku